0,00₺'den
Rezervasyon

Kiev Turu Pegasus Havayolları ile 2 Gece – Ankara Çıkış – 30 Aralık 2021

Created with Sketch. Kiev - UKRAYNA
Derecelendirilmedi

Süre

2 Gece

Tur Tipi

Özel Tur

Kişi Sayısı

Sınırsız

Hareket Yeri

___

Açıklama

ANKARA HAREKET !!! 

Ankara – Kiev – Perşembe ( Uçuş Günü Çarşambayı Perşembeye Bağlayan Gece)

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1722 sefer sayılı tarifeli seferi ile 00.20’de Kiev’e hareket. Yerel saat ile 01.30’da varış ve otelimize yerleşme.  Kahvaltının ardından Kiev şehir tanıtım turu. Dinyeper Kıyısına kurulan bu şehir ismini efsaneye göre Kiy, Şek ve Horiv adlı 3 kardeşin en büyün Kiy’den almıştır. Kiev’de panoramik şehir turuna başlıyoruz. Son yıllarda ihtilallerle dünya kamuoyunun gündemine gelen Kiev, aynı zamanda, Ruslar’ın tarihindeki ilk başkent olma özelliğine sahiptir. 1500 yıllık tarihi olan Kiev, ayrıca, dünyanın en yeşil şehirlerinden biridir. Shevchenko Bölgesi’nde yer alan ve Kiev’in en merkezi ve işlek caddesi olan 1100 Metre uzunluğundaki ünlü Kreschatik caddesi, Europeiskaya ile Bessarabskaya Meydanlarını birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahip. Birçok restoran ve kafenin bulunduğu Kreschatik Caddesi’nde, sokak dansçıları ve müzisyenler de kentin dinamizmini arttırıyor. Panoramik turumuzda, Kiev’in ana meydanlarını ve belli başlı tarihi binalarını göreceğiz. Tur sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne Turu’na katılabilir (45 Euro). Kiev’in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu’nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız. Dnepre Nehrinin manzarasını, Ayasofya Meydanı ve Kontraktova Meydanını birleştiren bu tarihi yokuş içerisinde pek çok restoran ve hediyelik eşyacıları bulundurmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra akşam yemekli Ukrayna Gecesi turuna katılabilirler (45 Euro). Ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2 . GÜN

Kiev –Cuma (Yeni Yılınız Kutlu Olsun! )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı için hareket (45 Euro). İlk durağımız 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Bu programın ardından Pecerskaya Lavra Manastırı turuna geçiyoruz. İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz.  Akşamleyin Dinyeper Nehri’nde düzenlenecek tekne turuna geçiyoruz. Turumuz esnasında, Avrupa’nın bu en büyük nehirlerinden birini tekneyle gezip günün yorgunluğunu atarken, Kiev’in manzarasını en güzel yerlerden seyredeceğiz. Ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yeni yıl partisi için arzu eden misafirlerimiz ekstra Gala Yemekli Eğlenceye katılabilirler (150 Euro). Geceleme otelinizde.

 

3 . GÜN

Kiev – Ankara – Cumartesi

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Rehberimizin bildireceği saatte hotel çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra havalimanına transfer.

 

4 . GÜN

Kiev – Ankara – Pazar (Ucus Günü Cumartesiyi Pazara Bağlayan Gece)

Havalimanına varışımıza istinaden bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC1723 sefer sayılı uçuşla 02.10’da Ankara’ya hareket. 05.15’de varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Daha fazla göster

Tur Planı

Ankara – Kiev – Perşembe ( Uçuş Günü Çarşambayı Perşembeye Bağlayan Gece)

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1722 sefer sayılı tarifeli seferi ile 00.20’de Kiev’e hareket.

Dahil Olan/Olmayan Hizmetler

  • Mesleki sorumluluk sigortası 329 eurodan başlayan fiyatlara dahildir ..
  • Yurtdışı çıkış vergisi:
  • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
  • Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
  • Covid-19 Sigortası (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.)
  • Showlu Yılbaşı Gala Gecesi (sınırsız lokal içecek imkanı) (150 Eur).
  • Showlu Yılbaşı Gala Yemeği tur esnasında bölgeden alınması halinde 150 Eur'dur. Rezervasyon aşamasında veya tur hareket tarihinden 5 gün önce alınması halinde 135 Eur olarak fiyatlandırması geçerli olacaktır.
  • Seyahat Koruma Paketi

Gezi Konumu

Created with Sketch. Kiev - UKRAYNA
Created with Sketch.
Fiyat: 0,00₺

Bilgi Al

Diğer Turlar

WhatsApp Web
WhatsApp Web
Merhaba,
Aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp Web'i açabilirsiniz.